Üretim Akışı

content
“ON Ofset Ambalaj Farkı…”

Grafik tasarım aşamasından itibaren ekibimizle ihtiyaçlarınıza odaklanır. Ambalaj ve etiket tasarımlarınızı özgün ve etkileyici bir şekilde hayata geçiririz. İşinizi baskıya hazırlarken, Man-Roland 500 Ofset ve Nilpeter Flexo, Nilpeter Letterpress, Ko-Pack Letterpress, Konica Minolta Digital Rulo Etiket makinelerimizle estetik ve işçilik detayına özen gösteririz. Prova aşamasını tamamladıktan sonra baskıya geçeriz ve kesim, katlama, yapıştırma, sarım, paketleme gibi işlemleri titizlikle gerçekleştiririz. İşlemleri kendi tesisimizde tamamlayarak, her aşamada güvenilirlik ve kusursuz sonuçlar sunarız.


Grafik Tasarım

Tecrübenin bir işe nasıl yansıdığını ve işini ezbere değil, severek yapan bir ekibin elinden nasıl kreatif çalışmalar çıktığını görmek için bizden tasarım hizmeti almanız gerekir. Talep ve ihtiyaçlara odaklanan, çözüm üreten ve aynı zamanda fark oluşturan tasarımlara imza atan ekibimiz titiz çalışır. Ambalajı veya etiketi yapılan ürünlerin en iyi şekilde sunulması önceliğimizdir.

Baskı Öncesi

Baskı öncesi hazırlanan tasarımlar bünyemizde bulunan kalıp CTP ve kesme makineleriyle baskıya hazır hale getirilir. Ambalajı yapılacak ürünlerin özelliklerine göre seçilmiş basılacak karton, etiket vb. malzemelerin tespiti ile baskıya hazırlanır.

Baskı

Prova baskıları tamamlanan ve üretim onayı verilen işleri baskı ünitesine aktarıyoruz. Çalışmanın gerektirdiği tekniğe uygun olarak 5 Renk+Lak Roland Ofset, 5 Renk + Lak Ko-Pack Letter Press, 6 Renk+Lak Nilpeter Letter Press, 7 Renk+Lak Flekso ve Konica Minolta Digital Rulo Etiket, 2 Renk+Laminasyon Flekso bobin kağıt makineleriyle, kusursuz bir işçilik ve titiz bir zamanlamayla baskı işlemini tamamlıyoruz.

Baskı Sonrası

Baskı sonrasında her ayrıntının nasıl bir fark oluşturduğunu biliyor, tüm süreçleri bunun üzerine planlıyoruz. Müşterilerimize ‘özel bıçak’tan ‘bölgesel lak’a, ‘varak yaldız’dan ‘gofre’ye ve farklı laminasyon uygulamalarına kadar tüm baskı sonrası hizmetleri sunuyoruz. Etiket ve kutu ambalaj üretiminde ihtiyaç duyulan kesim, katlama, yapıştırma, kırım, dikiş gibi mücellit birimlerimiz ise tam kapasiteyle çalışıyor. Etiket ve ambalaj üretiminin en önemli aşamalarından biri olan kalite kontrol konusunda uzman personelimiz ve gelişmiş ekipmanla hizmet veriyoruz. Baskı sonrası tüm işlemleri kendi bünyemizde tamamlayarak %100 kontrol edilebilir sürece imzamızı atıyor, gönül rahatlığıyla işlerimizi teslim ediyoruz.

content

Hızlı ve Kolay

Dosyalarınızı
Yükleyin!
Teklif İsteyin

dosya-gonder
musteri yorumlari

Müşteri Yorumları

Daha Çok
İletişim

“Firmamızın ihtiyaç duyduğu etiketler her zaman eksiksiz ve zamanında gönderilir.”
client

Hakan ŞİMŞEK

“Uzun zamandır On Ofset ile çalışıyorum. Her sorunuma mutlaka çözüm ürettiler.”
client

Emre ŞEN

“Ofset baskısında kaliteli, hızlı ve fiyat konularında sektörde öncü bir firma.”
client

Fahri YILDIZ

onlline-shopping