Hakkımızda

content
Profesyonel Karton Ambalaj ve Rulo Etiket Çözümleri

28 Yıllık Güven ve Teknoloji İle Harmanlanmış Uzmanlık

On Ofset Ambalaj, karton kutu ve rulo etiket alanında öncü bir marka olarak 28 yıldır başarılı bir geçmiş inşa ediyor. Uzmanlığımız ve yenilikçi üretim anlayışımızla sektörün dönüşümünü liderlikle yönlendiriyoruz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi daima yenilemeye çalışıyoruz. İşlerimizi daha iyi hale taşıma ilkesiyle hareket ediyoruz. Dinamik bir ekiple çalışıyor, sürekli büyüyen makine parkurumuzla gelişmeye devam ediyoruz.

On Ofset Ambalaj olarak, tasarımın tüm detaylarından lojistiğe kadar sürecin her aşamasında üst düzey hizmet sunuyoruz. Markaların kimliklerini en iyi şekilde yansıtan ürünler üretmelerine olanak tanıyoruz. Kusursuz üretim ve zamanında teslimat ilkelerimizle müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Biz, inovasyonun gücünü ve potansiyelini benimsiyoruz. Sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleri ve yenilikçi yaklaşımımızla müşterilerimize bugünün ve yarının gereksinimlerine uygun çözümler sunuyoruz. Bizimle çalışan firmaları sadece müşteri olarak değil, iş ortağı olarak görüyoruz. Güvenilir, yenilikçi ve kaliteli hizmetimizle tanışmanızı dört gözle bekliyoruz. Karton ambalaj ve rulo etiket ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizle markanızı daha yüksek seviyelere taşımaktan daima mutluluk duyacağız.

content

Hızlı ve Kolay

Dosyalarınızı
Yükleyin!
Teklif İsteyin

dosya-gonder
musteri yorumlari

Müşteri Yorumları

Daha Çok
İletişim

“Firmamızın ihtiyaç duyduğu etiketler her zaman eksiksiz ve zamanında gönderilir.”
client

Hakan ŞİMŞEK

“Uzun zamandır On Ofset ile çalışıyorum. Her sorunuma mutlaka çözüm ürettiler.”
client

Emre ŞEN

“Ofset baskısında kaliteli, hızlı ve fiyat konularında sektörde öncü bir firma.”
client

Fahri YILDIZ

onlline-shopping